RUNTOFD Nedir?

Omurilik Felçlileri Spor Klübü Derneği olarak Türkiyede engelli bireylerin özgürlüğüne katkı sağlamak onların ihtiyaçlarını karşımalak için kurulmuş olan bir sivil toplum örgütüdür. Engelli bireylerin özgürlüğüne katkı sağlamak isteyen bağışçılarımızın sitemiz üzerinden rahatlıkla bağış yapabileceklerdir. Bu bağışlar sayesinde binlerce engelli bireyimize umut olacaklardır. 


NEDEN KOŞUYORUZ?

Sporla insanlara yeni dostluklar kazandırmak, iyilik köprüsü kurmak ve engelli bireylerin özürlüğüne kavuşmasını sağlamak için. Böylecek omurilik felçlilerin özgürlüğüne katkıda bulunmuş oluyoruz.


NASIL YER ALABİLİRSİN?

Koşuya bireysel veya takımını oluşturarak katılabilir, itici güç olarak tekerlekli sandalyeli bir koşucuya parkur boyunca eşlik edebilirsiniz. 5,5 kilometrelik parkurda, koşarak veya yürüyerek günün tadını çıkarabilirsiniz.
 

KİMLER KATILIM SAĞLADI?

Engelli bireylerin özgürlüğe kavuşmasını isteyen herkes


Bilgi:

29 Nisan sabahı 07:30 - 09:30 saatleri aralığında Bakırköy metrodan 30 dk arayla kalktı Koşu sonrası etkinlik olacağından dolayı  ring seferleri yapılmıştır.


YA SONRA…

İşte şimdi eğlence zamanı. Keyifli bir festival seni bekliyor. İçinde bol ikram, eğlence, yeni dostluklar ve keyifli anlar var.