BİZ KİMİZ?

Omurilik Felçlileri Gençlik ve Spor Kulübü (OFSK), olarak omurilik felçlileri başta olmak üzere ortopedik engelli ve engelsiz üyeleri sportif etkinliklere yönelterek Türk sporuna katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ulusal ve uluslararası çapta yapılan organizasyonlara katılmak, organizasyonlar düzenlemek, söz konusu branşlarda yarışmalara katılma ve spor kulüpleri kurma hedefiyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 

NEDEN KOŞUYORUZ?

Sporla insanlara yeni dostluklar kazandırmak, iyilik köprüsü kurmak ve engelli bireylerin özürlüğe kavuşmasını sağlamak için.


NASIL YER ALABİLİRSİN?

Koşuya bireysel veya takımını oluşturarak katılabilir, itici güç olarak tekerlekli sandalyeli bir koşucuya parkur boyunca eşlik edebilirsiniz. 5,5 kilometrelik parkurda, koşarak veya yürüyerek günün tadını çıkarabilirsiniz.
 

KİMLER KATILABİLİR?

Engelli bireylerin özgürlüğe kavuşmasını isteyen herkes
 

PEKİ NASIL?

Sadece www.runtofd.com’dan kayıt olarak. Katılım ücreti sigorta dahil 45 TL.
 

NEREDE VE NE ZAMAN?

29 Nisan Pazar günü saat 10:00 da İstanbul Yeşilköy’de.


Bilgi:

29 Nisan sabahı 07:30 - 09:30 saatleri aralığında Bakırköy metrodan 30 dk arayla kalkacaktır. Koşu sonrası etkinlik olacağından dolayı  ring seferleri geri dönüşlerde olmayacaktır.


YA SONRA…

İşte şimdi eğlence zamanı. Keyifli bir festival seni bekliyor. İçinde bol ikram, eğlence, yeni dostluklar ve keyifli anlar var.